W poniedziałek
(10.02.2014) nasi reprezentanci wyruszyli na zawody w minipiłce koszykowej
chłopców (etap powiatowy). Naszym uczestnikom udało się zająć 1 miejsce i
awansować do półfinału wojewódzkiego.
Reprezentowali nas :
- Gojło Jakub
- Węglarski Szymon
- Piksa Wojtek
- Gricner Bartek
- Pogodzik Patryk
- Szulczewski Cyprian
- Koch Jarek
- Wągrowski Łukasz
- Duszyński Dawid
- Hyla Damian
- Zawada Szymon
- Worek Tomek
Wyniki zawodów bno
SERDUSZKO WALENTEGO 2014
Zdzieszowice 7.02.2014
Wstepne wyniki zawodów: A 1.4km 0m 14k
--------------------------------------------------------------------------------
2>HYLA DAMIAN PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 8.54 0b.PK
14>MICHNA KAROLINA PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 12.20 0b.PK
17>MACIEJEWSKA MARTYNA PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 13.25 0b.PK
19>BARANOWSKI MATEUSZ PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 14.22 0b.PK
23>GÓROWSKI DANIEL PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 16.41 0b.PK
24>WĘGLARSKI SZYMON PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 17.05 0b.PK
Wstepne wyniki zawodów: B 1.1km 0m 14k
--------------------------------------------------------------------------------
9>PISZCZEMINKO DOMINIKA PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 15.14 0b.PK
10>KUBICKI JAKUB PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 16.04 1b.PK
12>SUCHANEK REBEKA PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 19.32 0b.PK
13>PRUSAK KAROLINA PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 20.37 0b.PK
14>MYTYCH JAKUB PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 32.34 5b.PK
15>GOŁĄB WIKTORIA PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 38.58 0b.PK
PISZCZEMINKO KAROLINA PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 NKl
Wstepne wyniki zawodów: C 0.7km 0m 8k
--------------------------------------------------------------------------------
1>WINNIK WERONIKA PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 9.36 0b.PK
5>GAWLITZA ANNA PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 12.05 0b.PK
6>STASIAK JULIA PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 12.13 0b.PK
7>BAŃKO WIKTORIA PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 12.20 0b.PK
8>BAŃKO KAROLINA PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 12.28 0b.PK
9>OLEJNICZAK MAGDA PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 12.47 0b.PK
Wstepne wyniki zawodów: D 0.8km 0m 11k
--------------------------------------------------------------------------------
4>HYLA NATALIA PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 8.43 0b.PK
5>JEZIERZAŃSKA KINGA PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 8.47 0b.PK
7>GAWLIK ALEKSANDER PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 9.21 0b.PK
8>BARTOSZ OLEJNICZAK PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 10.02 0b.PK
12>NIKOLA DĄBROWSKA PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 17.24 0b.PK
Bałwanek Cup
Końcowe wyniki zawodów: A 1.4km 0m 11k
--------------------------------------------------------------------------------
4.HYLA DAMIAN PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 11.10 + 2.47
12.MACIEJEWSKA MARTYNA PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 16.13 + 7.50
14.RAK KAROLINA PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 17.37 + 9.14
15.REBEKA SUCHANEK PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 22.37 + 14.14
Końcowe wyniki zawodów: B 1.2km 0m 10k
----------------------------------------------------------------------------------
3.OLEJNICZAK MAŁGORZATA PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 16.01 + 2.39
4.KUBICKI JAKUB PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 18.17 + 4.55
7.PIESZCZEMINKO DOMINIKA PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 21.16 + 7.54
9.SZCZUKA MARTYNA PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 23.42 + 10.20
11.PIESZCZEMINKO KAROLINA PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 27.49 + 14.27
12.ZIĘBA ADAM PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 29.00 + 15.38
13.JAKUB MYTYCH PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 29.01 + 15.39
15.ADAMSKI JAKUB PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 39.45 + 26.23
Końcowe wyniki zawodów: C 1.0km 0m 8k
----------------------------------------------------------------------------------
1.HORDYJEWICZ ŁUKASZ PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 12.42 + 0.00
2.GOLICZ PRZEMEK PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 14.40 + 1.58
4.WINNIK WERONIKA PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 16.18 + 3.36
5.SADOWSKA IZA PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 19.00 + 6.18
8.MARZEC MICHAŁ PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 22.57 + 10.15
9.GOŁĄB WIKTORIA PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 24.17 + 11.35
Końcowe wyniki zawodów: D 1.0km 0m 8k
----------------------------------------------------------------------------------
5.SZCZYRBOWSKA JUSTYNA PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 17.05 + 4.42
6.BARTOSZ OLEJNICZAK PSP1 ZDZIESZOWICE SP1 18.57 + 6.34
Halowy turniej minipiłki nożnej dziewcząt i chłopców– zawody gminne
Zdzieszowice 15.11.2013
Dziewczęta
2. PSP 1 ( Lamla K., Malkusch M., Suchanek R., Hordyjewicz N., Michna K., Rak K., Szołtysek J.,
Gabrowska N., Noga B., Prusak K.)
Chłopcy
1. PSP 1 ( Hyla D., Węglarski B., Szulczewski C., Gricner B., Hordyjewicz Ł., Pogodzik P., Worek T.,
Piksa W., Duszyński D., )
Dwa ognie sportowe dziewcząt – półfinał wojewódzki Kędzierzyn - Koźle 19.11.2013
2. PSP 1 (Winnik W., Oleśniewicz N., Gnoińska J., gawlitza A., Pers M., Olejniczak M.,
Ptak M., Michna P.)
Dwa ognie sportowe chłopców – półfinał wojewódzki Otmuchów 20.11.2013
2. PSP 1 (Płonka N., Brzank K., Bega F., Sieradz J., Hordyjewicz Ł., Golicz P., Dyc D.,
Kwiatek M., Sulik D., Kampa K.)
Halowy turniej minipiłki nożnej chłopców– zawody powiatowe Gogolin 22.11.2013
3. PSP 1 ( Hyla D., Węglarski B., Szulczewski C., Gricner B., Hordyjewicz Ł., Pogodzik P.,
Worek T., Piksa W., Gojło J. )
Nasi górą!
5 listopada odbyły się gminne zawody w "Dwa ognie". Pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt zajęły nasze uczennice! Pierwsze miejsce w kategorii chłopców zajęli nasi uczniowie!
Jeszcze większy sukces obie drużyny odniosły na zawodach powiatowych - obie zajęły II miejsce! Gratulacje dla nich i ich opiekuna, pana Dariusza Polewskiego!!!
Dwa ognie sportowe dziewcząt i chłopców– zawody gminne Zdzieszowice 05.11.2013
Dziewczęta
1. PSP 1 (Pawleta J., Michna P., Winnik W., Oleśniewicz N., Gnoińska J., Kowalczyk J., Sadowska I.,
Pers M., Olejniczak M., Wojciechowska J., Tryczyńska Z.)
Chłopcy
1. PSP 1 (Płonka N., Brzank K., Bega F., Sieradz J., Hordyjewicz Ł., Golicz P., Dyc D.,
Kwiatek M., Kampa K)
Dwa ognie sportowe dziewcząt – zawody powiatowe Kórnica 06.11.2013
2. PSP 1 (Winnik W., Oleśniewicz N., Gnoińska J., Kowalczyk J., Pers M., Olejniczak M.,
Wojciechowska J., Tryczyńska Z.)
Dwa ognie sportowe chłopców – zawody powiatowe Zdzieszowice 07.11.2013
2. PSP 1 (Płonka N., Brzank K., Bega F., Sieradz J., Hordyjewicz Ł., Golicz P., Dyc D.,
Kwiatek M., Sulik D., Kampa
· Uczeń Damian Hyla otrzymał w tym roku szkolnym wyróżnienie wojewódzkie, tytuł – Prymusa Opolszczyzny.
· XX Gminny Konkurs Recytatorski klas I-IV. Zajęcie I miejsca przez Zuzannę Paletę.
· Gminny Konkurs Zdobienia Jaj Wielkanocnych. Zajęcie I miejsca przez Martynę Cieślę.
· XXIX Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej - Wiktoria Słoka – wyróżnienie
· Jakub Gojło reprezentował szkołę w finale wojewódzkim w indywidualnych biegach przełajowych – 11 miejsce
· Damian Hyla - 1 miejsce indywidualnie i 1 miejsce drużynowo w WIMS – Mistrzostwa Województwa Opolskiego Szkół Podstawowych w bno
· Jakub Gojło - 2 miejsce indywidualnie i 1 miejsce drużynowo w WIMS – Mistrzostwa Województwa Opolskiego Szkół Podstawowych w bno
· Tomasz Worek, Fabian Klose - 1 miejsce drużynowo w WIMS – Mistrzostwa Województwa Opolskiego Szkół Podstawowych w bno
· Karolina Michna, Karolina Rak, Natalia Hordyjewicz - 2 miejsce drużynowo w WIMS – Mistrzostwa Województwa Opolskiego Szkół Podstawowych w bno
· Damian Hyla Jakub Gojło, Jakub Tomaszewski, Tomasz Worek, Maksymilian Tokarczyk – 2 miejsce - Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Trójboju Lekkoatletycznym
· Bartosz Gricner – 3 miejsce indywidualnie i 2 miejsce drużynowo - Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Trójboju Lekkoatletycznym
· Gminny konkurs recytatorski -Helena Fikus -wyróżnienie
· I Międzyszkolny Zdzieszowicki Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej – Helena Fikus I miejsce
· Ortografek, szkolny konkurs ortograficzny - Magdalena Grela m-ce I, Dominika Sznapka m-ce III
· Gminny konkurs ortograficzny – Magdalena Grela II m-ce
· Wojewódzki konkurs plastyczny „Pierwszy dzień w szkole więc opowiem Ci o bezpieczeństiwe” - Daria Ruszkowska laureatka na szczeblu powiatowym
· Wojewódzki Konkurs Historyczny etap gminny - Kacper Zaremba III miejsce
· I miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym- Julia Gnoińska
· II miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym – Weronika Winnik
· II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim – Julia Kowalczyk
· II miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym – Weronika Winnik
· Jarosław Koch – II miejsce w trójboju lekkoatletycznym – zawody wojewódzkie;
· Wojciech Piksa – I miejsce WIMS Mistrzostwach Województwa Opolskiego Szkół Podstawowych w biegu na orientację
· I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie na Szopkę Betlejemską- Hanna Szynalik, Karolina Pieszczeminko
· I miejsce w Gminnym Konkursie Kroszonkarskim- Karolina Pieszczeminko
· I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym klas II -Jakub Mytych
· Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego pt: „ I ty bądź czytelny” - Mikołaj Jędrzejewski
· Laureat Wojewódzkiego Konkursu Kroszonkarskiego - Patrycja Wieczorek
· Kamil Greschutz - 3 miejsce w ogólnopolskim konkursie informatycznym "Bóbr"
· Kamil Greuschutz 1miejsce w Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczym – etap gminny
· Kamil Greuschutz klasa 1 miejsce w Wojewódzkim Konkursie Technicznym – etap gminny
· 1 miejsce - I Małopolski Rajd Młodzieży Szkolnej PTSM "Skarby Ziemi - sól kamienna - białe złoto" WIELICZKA 2012
· 2 miejsce – Pieszy Wojewódzki Zlot Młodzieży PTSM Głuchołazy
· 1 miejsce – VII Terenowy Turniej Ekologiczny Annogórski Ekolog PK Góra św. Anny
· Damian Hyla 3 miejsce w Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczym – etap gminny
· Natalia Koptoń : V miejsce Indywidualne biegi przełajowe - zawody wojewódzkie
I miejsce Indywidualne zawody la - bieg na 100 m - zawody wojewódzkie
I miejsce Indywidualne zawody la - bieg na 300 m - zawody wojewódzkie
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2011/2012
W KONKURSACH, OLIMPIADACH I ZAWODACH SPORTOWYCH:
Język Polski -Justyna Garbacz
Wiktoria Słoka- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie na Pracę z Literatury.
Matematyka – Waldemar Jacheć
3 miejsce w powiecie i 10 w województwie ucznia klasy czwartej w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Finaliści konkursu wojewódzkiego na eksperyment odbywającego się w ramach projektu „Zaczarowany Świat”
Edukacja wczesnoszkolna, plastyka Bernadeta Donczew
Kacper Pawelec – II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim
Karolina Pieszczeminko – II miejsce w Gminnym Konkursie Kroszonkarskim
Amelia Janic – III miejsce w Gminnym Konkursie Kroszonkarskim
I miejsce i nagroda specjalna w IV Gminnym Konkursie
Bibliotecznym pt: „ Bohaterowie książek Astrid Lindgren”
I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pt : „Sport w
wyobraźni dziecka”
Edukacja wczesnoszkolna- Irena Nocek
· Jessika Kuban została laureatem Ogólnopolskiego Konkursu z plastyki na wykonanie strony tytułowej do bajek J. Brzechwy – Stypendiada 2012
· Weronika Winnik zajęła III miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym,
I miejsce w pływaniu na 25 m,.w Gminnym Turnieju o Puchar Burmistrza
· Anna Gawlitza III miejsce w pływaniu w Gminnym Turnieju o Puchar Burmistrza
· Julia Kowalczyk zdobyła wyróżnienie na Gminnym Konkursie Recytatorskim
· Patrycja Michna II miejsce w Gminnym Konkursie Kroszonkarskim
Edukacja wczesnoszkolna – Michał Marczuk
· Maja Szczech II miejsce w Gminnym Konkursie Kroszonkarskim
Edukacja wczesnoszkolna – Ewa Wesoły
· I msc. Marlena H w Gminnym Konkursie Kroszonkarskim.
• zdobycie wyróżnienia- przez Szymon B w Gminnym Konkursie Recytatorskim
• I msc - Bańko W. w XIII Międzyszkolnym Konkursie na Szopkę Betlejemską
• Zajęcie I msc przez ucznia Cypriana Sz i III msc przez uczennicę Julię S w Annogórskich Biegach Przełajowych w ramach Ogólnopolskiej akcji „ Cała Polska biega”.
• I msc- Piotr Cz w Mistrzostwach Jastrzębia Zdroju w sprinterskim biegu na orientację.
• I msc –Piotr Cz w Mistrzostwach Sląska w klasycznym biegu na orientację
Celina Kwoczała, edukacja wczesnoszkolna-
Gminny Konkurs Recytatorski – Martyna Sikora uzyskała I miejsce
- Międzyszkolny Konkurs Matematyczny – Uzyskanie przez Dominika Obałę II miejsca
Przyroda – Wiesław Walendzik
Wojewódzki Konkurs Techniczny, etap gminny, uczeń Kacper Cop
III miejsce Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy, etap gminny, uczeń Kamil Greschutz
I miejsce VIII Wojewódzki Rajd Turystyczny PTSM „Szlakiem Szopek Krakowskich” Kraków, drużynowo
II miejsce VIII Wojewódzki Jesienny Zlot Rowerowy PTSM Pietrowice, drużynowo
Informatyka - Wioletta Dziwak
Uczniowie klasy VI A i VI B (Dawid Połeć, Bartek Dziewulski, Mateusz Świerczek, Dawid Świerk, Kacper Cop, Dawid Gabor) zostali finalistami wojewódzkiego konkursu informatycznego „WODIiP’oweOskary”.
Język niemiecki - Ewa Slawik
Dawid Meyer zajął 3 miejsce Wojewódzkim Konkursie z języka niemieckiego w etapie miejsko- gminnym w Rozwadzy a następnie w etapie wojewódzkim został LAUREATEM jako 5 w województwie. Dawid został również finalistą Ogólnopolskiego Konkursu „Der, die, dasKenner”
.
Religia - Paulina Krzemińska
Szkolne Koło Caritas przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Zdzieszowicach otrzymało 1 grudnia 2011 r. w Fabryce Trzciny w Warszawie tytuł ORGANIZACJA PRZYJAZNA WOLONTARIUSZOM podczas Gali Wolontariatu, organizowanej przez Centrum Wolontariatu oraz Fundację Dobra Sieć. Partnerem Gali było Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, zaś honorowy patronat objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski. W trakcie obchodów Europejskiego Roku Wolontariatu 2011, Sieć Centrów Wolontariatu w Polsce zorganizowała dwa konkursy adresowane do wolontariuszy oraz organizacji i placówek współpracujących z wolontariuszami. Gościem specjalnym podczas Gali Wolontariatu była Komisarz Unii Europejskiej KristalinaGeorgijewa. Nasza organizacja jako jedna spośród 60 organizacji oraz jedna z dwóch szkół podstawowych.
8 grudnia 2011 w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu odbyła się Gala Wolontariatu. Szkolne Koło Caritas przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Zdzieszowicach uzyskało certyfikat "Organizacji przyjaznej wolontariuszom". Certyfikat został przyznany na dwóch poziomach konkursu regionalnym i ogólnopolskim. Na poziomie regionalnym za konkurs odpowiadało Opolskie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych, a na poziomie ogólnopolskim Centrum Wolontariatu w Warszawie. Nasza organizacja pośród 6 organizacji oraz jedyna szkoła podstawowa. 3 uczniów – Kacper Cop, Dawid Meyer, Kamil Greschütz uczestniczyli w Etapie Rejonowym Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej Żak 2012.
Dariusz Polewski- Szkolny Klub Sportowy
1. XIX – Jesienny Cross Solidarności Zdzieszowice 28.09.2011
Indywidualne biegi przełajowe – zawody powiatowe
Cross Solidarności
Dziewczęta
3. Koptoń N.
3. Stasiak J.
Indywidualne biegi przełajowe – zawody powiatowe
DziewczętaChłopcy
2. Koptoń N. 6. Cop K.
5. Ożga B.
2. Indywidualne biegi przełajowe – zawody wojewódzkie Lasocice 12.10.2011
4. Koptoń N.
18. Ożga B.
3. Halowy turniej minipiłki nożnej dziewcząt i chłopców– zawody gminneZdzieszowice 22.11.2011
Dziewczęta
1. PSP 1 (Koptoń N. Czysta J., Gawliczek N., Gałka M., Weiser K., Jarosz-Prościńska A., Ożga B.,
Markieton S., Gościńska A., Drozdowska P.)
Chłopcy
2. PSP 1 (Bogucki E., Gabor D., Nowak M., Kołdrzak D., Hyla D.,Gricner B., Węglarski, Zieliński M., Sypek S., Zaręba K.)
3. Halowy turniej minipiłki nożnej dziewcząt – zawody powiatowe Gogolin 5.
Dziewczęta
2. PSP 1 (Koptoń N. Czysta J., Weiser K., Jarosz-Prościńska A., Ożga B.,Gościńska A., Drozdowska P.)
5. Dwa ognie sportowe dziewcząt i chłopców– zawody gminne Zdzieszowice 12.01.2012
Dziewczęta
1. PSP 1 (Hordyjewicz N., Michna K., Pers P., Szołtysek J., Walukiewicz P., Malkusch M., Noga B., Rak K., Suchanek R., Lamla K.)
Chłopcy
1. PSP 1 (Worek T., Zawada S., Duszyński D., Hyla D., Gricner B., Węglarski S., Klose F., Góźdź M.)
6. Tenis stołowy – indywidualne zawody gminne Zdzieszowice 31.01.2012
4. Połęć Dawid
7. Koptoń Natalia
7. Dwa ognie sportowe dziewcząt i chłopców– zawody powiatowe Zdzieszowice 1.02.2012
Dziewczęta
2. PSP 1 (Hordyjewicz N., Michna K., Pers P., Szołtysek J., Walukiewicz P., Malkusch M., Noga, Rak K., Suchanek R., Lamla K.)
Chłopcy
1. PSP 1 (Worek T., Zawada S., Duszyński D., Hyla D., Gricner B., Wągrowski Ł., Węglarski S., Klose F., Koch J., Góźdź M.)
8. Mały Olimpijczyk – wyścigi rzędów – zawody gminne Zdzieszowice 8.02.2012
Dziewczęta
1. PSP 1 (Hordyjewicz N., Michna K., Pers P., Szołtysek J., Walukiewicz P., Malkusch M., Noga B., Rak K., Suchanek R., Lamla K., Prusak K.)
2. Chłopcy
1. PSP 1 (Worek T., Zawada S., Hyla D., Gricner B., Gojło J., Tomaszewski J., Węglarski S.Koch J.)
9. Mały Olimpijczyk – wyścigi rzędów – zawody powiatowe Krapkowice 10.02.2012
Dziewczęta
3. PSP 1 (Hordyjewicz N., Pers P., Szołtysek J., Walukiewicz P., Malkusch M., Noga B., Suchanek R., Lamla K., Prusak K.)
Chłopcy
3. PSP 1 (Worek T., Zawada S., Hyla D., Gricner B., Tomaszewski J., Węglarski S., Klose F., Wągrowski, Koch J., Malaka T.)
10. Minipiłka koszykowa dziewcząt i chłopców– zawody gminne Zdzieszowice 14.02.2012
2. PSP 1 (Koptoń N., Weiser K., Jarosz-Prościńska A., GałuszkiewiczN., Muszkiet A., Klimasińska A,Drozdowska P., Surowiecka K., Oleśniewicz S., Waszczak A., Szołtysek J.)
Chłopcy
2. PSP 1 (Bogucki E., Nowak M., Kołdrzak D., Cop K., Dziewulski B., Świerk D., Świerczek M., DubijJ.,Sypek S., Zaręba K., Połeć D.)
11. Dwa ognie sportowe chłopców– półfinał wojewódzki Kluczbork 18.02.2012
Chłopcy
3. PSP 1 (Worek T., Malaka T., Duszyński D., Hyla D., Gricner B., Piksa W., Węglarski S., Klose, Koch J., Gojło J.)
12. Tenis stołowy – drużynowe zawody gminne Zdzieszowice 21.02.2012
Chłopcy
3. PSP 1 (Połeć D., Bogucki E., Hyla D.)
13. Minipiłka siatkowa dziewcząt i chłopców– zawody gminne Zdzieszowice 27.03.2012
Dziewczęta
2. PSP 1 (Drozdowska P., Muszkiet A., Krautwurst N., Klimasińska A., Weiser K., Czysta J., KoptońN.,Widera M., Oleśniewicz S.)
Chłopcy
2. PSP1 (Gricner B., Węglarski S., Nowak M., Sypek S., Tomaszeski J., Hyla D., Worek T., Zaremba, Bogucki E.)
14. Minipiłka siatkowa – Kinder+Sport – wojewódzki turniej eliminacyjny chłopców
Zdzieszowice 31.03.2012
4. Węglarski S., Tomaszewski J.
5. Hyla D., Gricner B.
15. Sztafetowe biegi przełajowe – zawody gminne Zdzieszowice 4.04.2012
Dziewczęta
2. PSP 1 ( Drozdowska P., Koptoń N., Markieton S., Gałka M., Oleśniewicz S., Noga B., Ożga B., Bojanowska J.)
Chłopcy
2. PSP 1 ( Gricner B., Hyla D., Worek T., Bogucki E., Węglarski S., Cop K., Świerk D., Pierzyna, Zaremba K., Goło J.,
16. Minipiłka nożna dziewcząt i chłopców – zawody gminne Zdzieszowice 11.04.2012
Dziewczęta
2. PSP 1 ( Drozdowska P., Gościńska A., Koptoń N., Jarosz- Prościńska A., Gawliczek N., Lamla, Ożga B., Markieton S.)
Chłopcy
4. PSP 1 ( Gricner B., Hyla D., Worek T., Bogucki E., Węglarski S., Cop K., Kołdrzak D., Sypek S., Zaremba K.,)
17. La – Czwórbój lekkoatletyczny – zawody gminne Zdzieszowice 12.05.2012
Dziewczęta
3. PSP 1 (Koptoń N., Ożga B., Drozdowska P., Jeleń A., Czysta J., Gawliczek N., Lamla K.,Oleśniewicz S., Malkusch M., Nona B., Surowiecka K., Gościńska A.)
Chłopcy
3.PSP 1 (Bogucki E., Pierzyna K., Repak Ł., Dubij J., Zieliński M., Cop K., Zawada S., Noga, Tomaszewski J., Worek T., Gojło J., Hyla D., Gabor D., Szulczewski C., Gricner B.)
18. La–Indywidualne mistrzostwa lekkoatletyczne–zawody gminne Zdzieszowice 17.05.2012
DziewczętaChłopcy
2. Koptoń N. 100 m 4. Zieliński M. 100 m
4. Gościńska A. 100 m 5. Gricner B. 500 m
3. Ożga B. 300 m 5. Hyla D. 1000 m
5. Malkusch M. 600 m 2. Cop K. 500 m
6. Noga B. 600 m 2. Dubij J. rzut piłeczką palantową
1. Drozdowska P. rzut piłeczką palantową 3. Dubij J. skok w dal
1. Gawliczek N. pchnięcie kulą 6. Cop K. skok w dal
2. Bojkowska W. pchnięcie kulą 2. 4x100 m sztafeta
2. 4x100 m sztafeta (Zieliński M., Gricner B., Cop K., Gredchutz K.)
(Koptoń N., Gościńska A., Ożga B., Czysta J.)
19. La – Polska BiegaZdzieszowice 18.05.2012
1. Szulczewski C.
1. Hordyjewicz Ł.
2. Gricner B.
3. Hyla D.
3. Stasiak J
20. La – Indywidualne mistrzostwa lekkoatletyczne – zawody powiatowe
Zdzieszowice 28.05.2012
1. Koptoń N. 100 m
2. Drozdowska P. rzut piłeczką palantową
3. Ożga B. skok w dal
5. Cop K. 500 m
21.Dwubój nowoczesny - mistrzostwa województwa Zdzieszowice 31.05.2012
8. Cop K., Gricner B.
9. Gojło J., Hyla D.
9. Koptoń N., Gościńska A.
22. La – Indywidualne mistrzostwa lekkoatletyczne – zawody wojewódzkie
Kędzierzyn – Koźle 11.06.2012
1. Koptoń N. 100 m
5. Drozdowska P. rzut piłeczką palantową
23. Dwa ognie sportowe – zawody gminne Zdzieszowice 20.06.2012
1 . PSP 1 (Hyla D., Worek T., Szulczewski C., Gricner B., Koch J., Lamla K., Malkusch M., Hordyjewicz N.,
Azymek - Dariusz Polewski
1.Bno – V Grand Prix Lotna Zdzieszowice 24 - 25.09.2011
K – 10 N RM – 10
2. Hyla Natalia 2. Hyla D.
3. Węglarski S.
K – 10 N 5. Mandala P.
6. Stasiak J. 6. Gojło J.
M – 10 N
3. Jaworski M.
M – 12
3. Cop K.
2. Bno – Puchar Beskidów Bielsko – Biała 15 – 16.10.2011
M – 10
1. Hyla D.
4. Węglarski S.
3. Bno – Azymkowe Babie Lato Zdzieszowice 22.10.2011
K – 10NM - 10
1. Michna K. 1. Hyla D.
2. Gojło J.
K – 12 4. Gricner B.
5. Mandala K. 5. Węglarski .
4. Bno – Lepus Cup 2011 - Euroregionalna liga bno Ostrawa 29.10.2011
D – 10NH – 10
5. Michna K. 1. Hyla D.
5. Węglarski S.
H – 10N 6. Gojło J.
3. Czech P.
5. Bno – XXXII Meeting Internazionale di CorsaOrientamentoWenecja 13.11.2011
M – 10
2. Hyla D.
6. Bno – Inobaba 2011 Zdzieszowice 24.03.2012
K – 10M - 10
1. Stasiak J. 1. Czech P.
4. Wilczyńska A. 2. Mytych J.
5. Pietrasz M.
K – 11M - 11
4. Michna K. 1. Hyla D.
5. Szołtysek J. 3. Gricner B.
6. Lamla K.
7. Bno – Silesian Open 2012 Jastrzębie Zdrój 31.03.2012
H – 12C
2. Hyla D.
4. Gojło J.
8. Bno – Wiosna z orientacją Zdzieszowice 15.04.2012
KM – 10RM – 10N
2.Pers P. 2. Jaworski M.
K – 10M - 12
2. Michna P. 1. Hyla D.
2. Gojło J.
K – 126. Gricner B.
1. Bno – Puchar Borów Dolnośląskich – zawody euroregionalne
Bolesławiec 22 – 24.04.2012
M – 10N
6. Czech P.
M – 12
2. Hyla D.
10. Bno – HANA OrienteringFestival 2012 – zawody euroregionalne
Złote Góry 4-6.05.2012
M - 10
3. Czech P.
K – 10
5. Stasiak J.
11. Bno – Cała Polska biega z mapą Zdzieszowice12.05.2012
KM 10RM - 12
5. Pers P. 2. Hyla D.
6. Mytych J. 4. Gricner B.
K – 12K - 14
4. Malkusch M. 3. Ożga B.
12.Bno – WIMS Mistrzostwa województwa szkół podstawowych Zdzieszowice 22.05.2012
DziewczętaChłopcy
2. PSP 1 2. PSP 1
K – 12M - 12
3. Lamla K. 2. Gojło J.
K – 14 5. Worek T.
4. Michna K. 6. Mandala P.
M – 14
2. Hyla D.
6. Węglarski S.
13.Rjno – Puchar Najmłodszych – Mistrzostwa Polski Młodzików w rowerowej jeździe na orientację Zdzieszowice 25-27.05.2012
Sprint
3. Gricner
4. Średni
1. Hyla D.
3.Gojło J.
4.Gricner B.
3.Szołtysek J.
Klasyk
2. Gojło J.
3. Hyla D.
4. Gricner B.
14. Bno – Puchar Najmłodszych – Mistrzostwa Polski Młodzików Łódź 8-10.06.2012
Klasyk
3. Hyla D.
8. Czech P.
9.Gojło J.
Sprint
3. Hyla D.
5. Czech P.
12. Gojło J.
Sztafeta
1.Czech P., Gojło J., Hyla D.
15. Bno – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Mistrzostwa Śląska
Jastrzębie i Wodzisław Śląski 16 – 17.06.2012
Klasyk
K – 10 NM - 10
3. Stasiak J. 1. Czech P.
M – 12 2. Hyla D.
Sprint
M – 10M - 12
1. Czech P. 2. Hyla D.
Sztafety
2. Czech P., Gojło J., Hyla D.
16. Bno – SKOL CUP 2012 – zawody międzynarodowe – liga euroregionalna
Krnov i Pietrowice Głubczyckie 23.06.2012
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2010/2011
W KONKURSACH, OLIMPIADACH I ZAWODACH SPORTOWYCH:
Kl. IA
Nina Oleśniewicz – 2 miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim
Nikodem Płonka – 2 miejsce w Gminnym Konkursie Kroszonkarskim w Rozwadzy
Julia Gnoińska - 3 miejsce w Powiatowym Biegu przez ulice Krapkowic
Kl.IB
Maja Szczech - II miejsce w VI Konkursie Recytatorskim z Języka Angielskiego
III miejsce w XIII Gminnym Konkursie Kroszonkarskim
Wiktoria Rygoł - III miejsce w XIII Gminnym Konkursie Kroszonkarskim
Kl. IIA
· Gminny Konkurs Ortograficzny Klas II – zajęcie II msc Piotr Cz.
· Konkurs Ortograficzny ORTOGRAFEK 2011 –zajęcie I msc przez Piotra Cz, II msc przez Macieja J oraz III msc przez Martynę M.
· Gminny Konkurs Kroszonkarski– zajęcie I msc Przez Marlenę H .
· Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Zdobienia Jaj Wielkanocnych „PISANKA 2011” –Marlena H.
· Udział w XVIII Gminnym Konkursie Recytatorskim – Agata R
· XVIII – Jesienny Cross Dzieci i Młodzieży- V, VI miejsce Julia S i Cypriana Sz.
· Zawody sprinterskie na orientację – Azymkowe Babie Lato – zajęcie V miejsca przez Piotra Cz i VI msc – Julię S.
· Zawody pływackie – zajęcie II msc przez Martynę M.
· INOBABA 2011 Mistrzostwa Szkół Zdzieszowic – w biegu na orientację - III msc Piotr Cz
Kl. IIB
· Gminny Konkurs recytatorski (Paweł Mandala otrzymał wyróżnienie)
· Gminny Konkurs Ortograficzny (Vanessa Sulik uzyskała III m.)
Kl. IIIA
· Jakub Gojło – 2 miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim,
· Damian Hyla - 2 miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym,
· Damian Hyla – 3 miejsce w Gminnym Konursie Ortograficznym
Kl. IIIB
· II m w Gminnym Konkursie Ortograficznym- Jakub Zwolenkiewicz,
· III m w Gminnym Konkursie Recytatorskim – Julia Sobczak,
· VI m w Gminnym Konkursie Matematycznym – Małgorzata Malkusch,
· laureatka Wojewódzkiego Konkursu Kroszonkarskiego w Opolu –Karolina Prusak
Kl. IVa
Anna Kałuża- III m. w Gminnym konkursie Recytatorskim
Kl. VA:
· Anna Muszkiet- III miejsce w czwartym Powiatowym Przeglądzie Tańca w kategorii zespołowej.
Kl. VB:
· Kacper Cop - Finalista Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej Żak 2011
· Dawid Meyer -laureat Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego.
· Manuela Widera-3 miejsce w czwartym Powiatowym Przeglądzie Tańca w kategorii: wykonawcy indywidualni (solo)klas 4-6. Dz
Kl. VIB
Aleksandra Oleszek- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie na Pracę z Literatury.
Natalia Wojkowska-wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie na Pracę z Literatury.
Mateusz Wrotny – II m. w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim, eliminacje rejonowe.